Kontakt

Jeśli masz jakieś ciekawe informacje dotyczące Przeździedzy i chciałbyś się z nami nimi podzielić, jeśli udało Ci się zrobić interesujące zdjęcie, które moglibyśmy umieścić na łamach naszego serwisu – napisz:

brassia

Strona powstała dzięki współpracy z Dimitrisem 🙂

portfolio: Webmaster Dimpa

7 Responses to Kontakt

 1. brassia says:

  Of course, but write that this fragment is from przezdziedza.pl

 2. Thank you your post, previously it was interesting and compelling. I discovered my way here through Google, I am going to come back once more 🙂

 3. Ciekawa strona, bardzo dobrze, że takie inicjatywy lokalne są promowane w internecie. Zapraszamy przy okazji do nas – Lwówek Ogłoszenia – regionalny serwis ogłoszeniowy.

 4. Daniel says:

  Witaj, czytałem o pracach melioracyjnych w Przeździedzy. Ciek wodny nazywasz Klinkówką. Zawsze byłem przeświadczony, że właściwa nazwa to Skleczka. W dokumentacji gminy funkcjonuje zaś nazwa Sklęczka.

  • brassia says:

   Witam,
   Pisząc “Klinkówka” opierałam się na mapie turystyczno-przyrodniczej “Park Krajobrazowy Doliny Bobru” (Opracowanie PLAN – R. Fronia, G. Zwoliński, M. Zwoliński, D. Dutkiewicz). Przedmiotowy ciek wodny we wspomnianej publikacji podpisany jest “Klinkówka (Sklęczka)”, przy czym nazwę główną/przodującą uznałam tą podaną przed nawiasem – stąd taka a nie inna nazwa potoku w moim artykule 🙂

 5. Lidka says:

  Najpierw widziałam wieś, potem dostałam adres strony od “zaprzyjaźnionego” gospodarza. Serce rośnie. Proszę nie ustawać w organizowaniu spotkań, pikników, śniadań, biesiad. I koniecznie wrzucać informacje na stronę.

  • brassia says:

   Mam nadzieję, że wszyscy włączający się w organizację tego typu spotkań przeczytają ten komentarz 🙂
   A ja, w miarę możliwości, oczywiście będę “sprawozdania” umieszczać 🙂
   Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.