Agatowe Kamyki zapraszają!

Któż by nie chciał mieszkać w zacisznym miejscu, nad wodą, z oknem skierowanym wprost w bukowo-sosnowy las? Najlepiej gdzieś na końcu świata, gdzie kończą się wszelkie troski i gdzie czas wolniej płynie. Gdzie dni huczą śpiewem ptaków, a noce rozbłyskają gwiazdami.

Marzenia? Nic bardziej mylnego. Takie miejsce istnieje. W dodatku… czeka na każdego z nas.

znad_kwiatow_glogu

Wypoczynek nad Bobrem

Już od czerwca pani Barbara, właścicielka Agatowych Kamyków, przyjmuje do siebie gości. Cały zeszły rok prowadziła tu remont, by teraz oficjalnie otworzyć drzwi wszystkim spragnionym odpoczynku. Miejsce na agroturystykę idealne. Cisza, woda, las. Dom ulokowany w oddali od innych zabudowań, w cichym i ustronnym zakątku. Idealna baza wypadowa na piesze i rowerowe wycieczki po okolicy, na krótkie wyjazdy po okolicznych zamkach i pałacach, a także na kajaki. Agatowe Kamyki znajdują się bowiem tuż nad Bobrem – rzeką, która według kajakarzy, stanowi jeden z najpiękniejszych szlaków spływowych w Polsce.

Jak działać, to z rozmachem!

Widać, że właścicielka w ten dom wkłada całe swoje serce. Jeszcze niedawno nikt by nie pomyślał, że tu może być tak pięknie. Dom zewsząd otoczony zielenią, z miejscem na ogromne ognisko, pod zadaszeniem ławy i stoły, a z boku huśtawki i zjeżdżalnia dla najmłodszych. A wewnątrz gustowne pokoje z przepięknymi widokami na rzekę, na las… i na sarny, które z rana lubią spacerować pod oknami. A to nie wszystko. W planach jest zakupienie rowerów dla gości, kajaków, pontony już w piwnicy czekają na chętnych, mało tego – wkrótce ma być otwarta sauna i… bania (dla niewtajemniczonych: bania to taka wielka, drewniana balia zaopatrzona w piec do podgrzewania wody, w której najlepiej jest się kąpać na zewnątrz zimą, kiedy na dworze panuje tęgi mróz, a wokół leży zmrożony, biały śnieg).

No tak… jak już coś robić, to na całego!

Informacje

Pani Barbara w Agatowych Kamykach udostępnia gościom pięć pokoi: jeden 3-osobowy i cztery 2-osobowe. Pokoje wyposażone są w TV, łazienka jest wspólna (wyjątkiem jest apartament małżeński i jeden apartament 2-osobowy), a dwa mają dostęp do balkonu/tarasu. Do dyspozycji gości oddana jest duża, wszechstronna kuchnia wraz z wyposażeniem oraz zawsze uśmiechnięta pani Barbara, której serdeczności i gościnności nie sposób się oprzeć.

Tak więc – kto chętny na urlop w Przeździedzy? Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe:

Barbara Madej

Przeździedza 31

59-610 Wleń

tel.: 693 159 001

Fanpage na Facebook’u – kliknij tutaj

agatowe_kamyki

bience_w_pokoju

pokoj

lazienka

pomost

laweczka

taras

dzbanek

apartament_malzenski

One Response to Agatowe Kamyki zapraszają!

  1. Piotr says:

    Gorąco polecamy ☺

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.